یودریل ها برای سوراخکاری حفره های عمیق و عریض، یکی از موثر ترین و پر بازده ترین روش ها به شمار می آید. یودریل ها حفره های عمیق تری با چرخش های پی در پی به حول یک محور بوجود می آورد. از یودریل ها می توان در سوراخکاری های عمیق قطعات استفاده بهینه کرد که در حالت های متفاوت مورد استفاده قرار میگیرد. در برخی موارد به یودریل ها نیز مته یودریل، هولدر یودریل، مته سر تعویض شو و یا یودریل نیز میگویند. از آن جایی که کاربرد یودریل ها بالاست، دو مورد از پرکاربرد ترین یودریل ها عبارتند از: یودریل WCMX خور و یودریل SPMG خور.
فواید استفاده از مته یودریل ها عبارتند از:
1.    استحکام بالای بدنه یودریل باعث سهولت در سوراخکاری های عمیق میشود.
2.    میزان بازدهی بالا نسبت به انرژی صرف شده و هزینه ای در میزان تراش فلز
ویژگی ها و امکانات مته یودریل:
1.    قابلیت نصب الماس داخل تراش و تراشکاری خارج سطح
2.    مهندسی پیشرفته در گرید های مختلف برای تراشکاری انواع فلزات
3.    محدوده قطر های خاص را در بر میگیرد
4.    دارای منبع خنک کنندگی داخلی یودریل
کاربرد مته یودریل های درصنعت:
یودریل ها در بیشتر موارد سواخکاری صنعتی مورد استفاده قرار میگیرند. عمق مته یودریل ها مناسب برای سواخکاری حفره های عمیق و حتی کور نیز هست. البته برای سوراخکاری حفره های کور باید تجمع پیلیسه ها و تراشه های حاصل از تراشکاری و تخلیه آن ها را کنترل کرد.

برتر تول نماینده رسمی هلدر تراشکاری تکنیک در ایران میباشد که فروش هلدر تراشکاری برند تکنیک Teknik  را بر عهده دارد. برای دسترسی به کاتالوگ هلدر های تراشکاری تکنیک میتوانید از قسمت کاتالوگ ها در بالای سایت دسترسی داشته باشید. همچنین در صورت نیاز به کسب اطلاعات خاص می توانید با ما تماس حاصل فرمایید. قیمت هلدر های تراشکاری با توجه به نوسانات بازار و قیمت بروز فلزات متغیر میباشد. برای آگاهی از قیمت هلدر های تراشکاری Teknik و استعلام قیمت می توانید از قسمت تماس با ما با یکی از راه های ارتباطی با ما در تماس باشید.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی