خریدار ضایعات

تنگستن کارباید چیست و چه کاربردی دارد؟

اگر شما در مورد تنگستن کارباید زیاد شنیده اید، اما مطمئن نیستید از چه چیزی استفاده می کنید یا چه مزیت هایی را می توانید به خود و یا کسب و کارتان برسانید، به صورت مختصر اینجا بیان میکنیم. تنگستن کارباید باید به عنوان یک ترکیب شیمیایی، به شکل غیر آلی شکل گرفته شود، که میزبان همان تعداد اتم های تنگستن و کربن است. بعضی از راه ها، این کمک می کند تا به توضیح نام، بودن ترکیب متعادل تنگستن و کربن، اما بسیاری از مردم فقط به کاربید تنگستن و کاربید اشاره کرد. کاربید تنگستن دارای تعداد زیادی از کاربردهایی است، اما در ساده ترین سطح آن گرفته شده است، آن را در یک پودر، رنگ خاکستری در دسترس است. با این حال، این پودر را می توان گرفته و فشرده شده و سپس به شکل های مختلف تولید کرد. این اشکال می تواند پایه ای برای محصولات بسیاری از جمله جواهرات مردانه، ابزار، ساینده و حتی ماشین های صنعتی و تراشکاری و ... باشد. اکثر ابزارآلات تراشکاری که نیاز به مقامت بالایی دارند و در شرایط سنگین بکار میرود، از جنس تنگستن کارباید بوده مانند: اینسرت تراشکاری تنگستن کارباید، الماس تراشکاری تنگستن کارباید و ... . این واقعیت که تنگستن کارباید یک ترکیب چند منظوره است، به این معنی است که تعداد زیادی از مزایا و کاربردها را شامل میشود. عناصر فیزیکی ترکیب شده و نگهداری شده توسط تنگستن ترکیب بسیار نادری است، اما این تنها کمک می کند تا آن را پایه و اساس بهتر برای بسیاری از محصولات باشد. برخی از بزرگترین نقاط قوت تنگستن کارباید در این حقیقت است که بسیار مقاوم هستند و می توانند مقاومت در برابر سایش و پاره شدن داشته باشند. با توجه به تنگستن کارباید که برش داده شده یا حکاکی شده است، این بدان معنی است که تعداد محدودی از مواد موجود وجود دارد که میتوانند کار را انجام دهند. اگر میخواهید با تنگستن کارباید به صورت تزئینی یا حرفه ای برش بدهید، الماس تنگستن کارباید یکی از بهترین روشها برای رسیدن به کارکرد در صنعت تراشکاری و تولید قطعات فلزی خواهد بود.تنگستن کارباید دارای استحکام کششی بالا است، اما این بدان معنی است که ممکن است تحت فشار شدید شکننده یا غیر قابل اعتماد باشد. برای مطلع بودن از نقطه ذوب تنگستن باید توجه داشته باشد که در دمای 2،870 درجه سانتیگراد که معادل 5،200 درجه فارنهایت است، ذوب میشود. برای اینکه بتوانید کاربید تنگستن را جوش بیاورید، درجه حرارت باید حتی بالاتر باشد، به این معنی که شما به حرارت حدود 6000 درجه سانتیگراد یا 10 382 درجه فارنهایت نیاز دارید.


یکی از راههای ایجاد این ترکیب، واکنش کربن و تنگستن در دمای 1400 تا 2000 درجه سانتیگراد است که برابر با 2552 تا 3632 درجه فارنهایت است. یکی از کاربردهای عمده تنگستن کارباید، استفاده از ابزار صنعتی و ابزارهایی برش، تجهیزات تراشکاری و تولید قطعات فلزی ( اینسرت و الماسه تنگستن کارباید) میباشد.


همانطور که انتظار می رفت، این یک واقعیت است که کاربید تنگستن قادر به مقاومت در برابر درجه حرارت زیاد و استفاده مداوم و بدون وقفه است، این ابزار را به عنوان یک ابزار قابل اعتماد می داند که در صنعت تراشکاری می توانند روز به روز مورد استفاده قرار گیرد. تنگستن کارباید به عنوان یک جایگزین فوق العاده برای اورانیوم مورد استفاده قرار گرفته است. قابلیت سختی و سطوح چگالی بالا کاربید تنگستن آن را جایگزینی ایده آل برای اورانیوم قرار داده که در همه زمان ها کم و زیاد می شود.


قیمت بروز تنگستن کارباید در بازار چقدر است؟

اگر شما مقداری ضایعات تنگستن کارباید دارید و مایل به فروش به قیمت مناسب و به قیمت بروز میباشید، ما به عنوان خریدار ضایعات قادر به جمع آوری تنگستن کاربید ضایعات از شما هستیم. ضایعات تنگستن که توسط برترتول خریداری میشود در دسته های زیر خلاصه میگردد:


  1. ضایعات تنگستن کارباید
  2. ضایعات ابزارآلات تراشکاری (از جنس تنگستن باشد)
  3. ضایعات اینسرت های استوک
  4. ضایعات الماس تراشکاری
  5. تنگستن کارباید دست دوم
  6. ضایعات تنگستن کاربید
  7. اینسرت ها و الماس های تراشکاری سوخته
  8. الماس و اینسرت تراشکاری شکسته شده

خرید و فروش ضایعات تنگستن کارباید تراشکاری – برترتول

با توچه به نوسانات بازار برای اطلاع از بروز ترین قیمت تنگستن کارباید و نرخ خرید و فروش ضایعات در بازار ، باما تماس حاصل فرمایید.تکنو ص نعت برتر خریدار ضایعات الماس تراشکاری با بالاترین قیمت.ضایعات الماس تراشکاری، خریدار ضایعات اینسرت تراشکاری، خریدار ضایعات تنگستن کارباید،خریدار ضایعات الماس از جنس تنگستن،ضایعات و سوخته ابزار آلات تراشکاری از جنس تنگستن، خریدار اینسرتهای استوک, فروشنده ضایعات الماس, تنگستن کارباید دست دوم, خریدار تنگستن کاربید،سوخته اینسرت, سوخته الماس, خریدار سوخته الماس, خریدار ضایعات فرز الماس, خریدار مته الماس کارکرده.