کولیس ابزاری برای اندازه گیری سریع فواصل و قطر اجسام می باشد. معمولا دقت اندازه گیری با کولیس کم تر از اندازه گیری با میکرومتر می باشد. زیرا کولیس قالبا برای اندازه گیری در زمان کمتر و جهت تسریع در کار می باشد. کولیس اندازه گیری در انواع کولیس ارزان قیمت و کولیس گران قیمت در بازار موجود می باشد. هر چقدر قیمت کولیس گران تر باشد، دقت و کیفیت آن نیز بیشتر می شود. معمولا از کولیس برای اندازه گیری ضخامت و ارتفاع استفاده می شود که کاربرد های بیشتری دارند. کولیس ها میانگین دارای دقت 0.03 میلی متر می باشد. کار کردن و اندازه گیری با کولیس بسیار آسان تر از اندازه گیری با میکرومتر می باشد که البته در سایت برترتول می توانید به این آموزش رجوع نمایید.

گیج دیجیتال جوشکاری آسیمتو 325 دارای باتری اولیه و برگ گارانتی و کالیبراسیون می باشد.

مدل، دقت و رنج کولیس دیجیتال آسیمتو 325 به ترتیب از راست به چپ:

0-12.5mm / 0-.5"     ±0.03mm     325-05-6     
0-20mm / 0-.8"     ±0.03mm     325-08-6ax
کولیس اندازه گیری دارای انواع مختلفی برای کاربرد های بخصوص دارد. برخی از معقول ترین انواع کولیس بدین گونه می باشد: کولیس دیجیتال، کولیس ساعتی، کولیس ورنیه ای، کولیس ارتفاع سنج، کولیس عمق سنج، کولیس داخل سنج، کولیس خارج سنج، کولیس پرگاری و کولیس اندیکاتور.
کولیس آسیمتو Asimeto ساخت کشور چین با کیفیت بالا تحت لیسانس کشور آلمان تولید و عرضه می شود. کمپانی آسیمتو توانسته در میان رقبای سرسخت و قوی خود، فروش و برندسازی خوبی داشته باشد و فروش بالایی را در گستره تجهیزات اندازه گیری سایر برند ها کسب نماید. این شرکت دارای گرید تولید بالا و دارای تمامی استاندارد های لازمه ابزار اندازه گیری از قبیل ISO17025 را دارا می باشد. شرکت آسیمتو از سال 2007 فعالیت خود را شروع نموده که امروزه بیش از ده ها نمایندگی آسیمتو در دنیا موجود می باشد. برترتول نماینده آسیمتو در ایران می باشد که فروش محصولات به مشتریان و شرکت ها را ارائه می دهد.
تمامی کولیس های تولید شده شرکت آسیمتو از بدو تولید کالیبره شده و دقیق می باشد. تمامی ابزارآلات اندازه گیری به هیچ وجه قابل عودت نیستند. شایان ذکر است در برخی موارد ممکن است برگه گارانتی و کالیبراسیون کولیس در بسته بندی کالا موجود نباشد یا این که ابزار اندازه گیری کالیبره نشده باشد، که فقط و فقط در این صورت امکان عودت کالا وجود دارد. زیرا ابزار اندازه گیری ممکن است با کوچک ترین ضربه دقت و کارایی خود را از دست بدهد که این بر صحت و سلامت کالا تاثیر منفی دارد.
برای دسترسی به کاتالوگ آسیمتو می توانید به قسمت کاتالوگ ها در منو سایت رجوع نموده و به نسخه اینترنتی کاتالوگ آسیمتو دسترسی داشته باشید. همچنین برای دریافت کاتالوگ فیزیکی آسیمتو می بایست به نمایندگی آسیمتو مراجعه نمایید. لازم به ذکر است به دلیل نوسانات داخلی بازار و عدم ثبات نرخ ارز، از قرار دادن قیمت محصولات آسیمتو معذوریم. از این روی برای دسترسی به لیست قیمت محصولات آسیمتو با ما تماس حاصل فرمایید. همچنین برای آگاهی از قیمت کولیس آسیمتو و موجودی، با یکی از پل های ارتباطی موجود در سایت، به ما اطلاع دهید.

0-12.5mm / 0-.5"

±0.03mm

325-05-6

0-20mm / 0-.8"

±0.03mm

325-08-6


نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی